4 Goldfield Rd.Honolulu, HI 96815
Doc’s Sağlık Turizm Acentası, TC Sağlık Bakanlığı onaylı bir sağlık hizmetleri turizm acentesidir. Şirket, Türkiye’de Tıp Doktorları ekibi tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. Şirketimizin merkezi Türkiye’nin başkenti Ankara’dadır.
İstanbul ve Antalya’da da iki ana ofis bulunmaktadır. Bir çok ülkede şubesi bulunan şirketin ana misyonu, sağlık sorunlarınızı çözmek ve en iyi tedaviyi uygun koşullarda almanızı sağlamak için sizinle en deneyimli Türk sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir.
  • Sürekli ağrınız mı var?
  • Herhangi bir rahatsızlıktan şüpheleniyor musunuz?
  • Geleceğiniz için herhangi bir sağlık probleminden kaçınmak için detaylı kontrollerden geçmek ister misiniz?

Bu kapsamda “ DOC’S SAĞLIK TURİZMİ AJANSI ” markası, memnuniyet garantisi ile en kaliteli yapısı ve profesyonel hizmeti ile ülkemizin en iyi sağlık turizmi firmasıdır.

Doc’s Health Turizm Acentası kurumsal bir markadır.

2005 yılından bu yana büyük hizmetler veren firmamız TY Şirketler Grubu güvencesi altında; lüks villa tatilinde özel havuz, otel rezervasyonları, transferler, gezi turları, tercümanlık ve sağlık turizmi ile profesyonel VİP hizmetler sunmaktadır.

“Doc’s Health Turizm Acentası, TY Companies Group’un ticari markasıdır”

Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; Tercüme hizmeti, tedavi, transfer ve konaklamanızı gerçekleştirecek ekip ile görüşmeleriniz sırasında asistanlarımız tarafından verilmektedir.

Ekibimiz, Türkiye’deki Joint Commission International (JCI) onaylı sağlık merkezleri ile çalışmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz tüm sağlık kuruluşlarında sizlere 7/24 çeviri hizmeti sunulmaktadır.